پارکینگ به دلیل تاریک بودن و داشتن رطوبت،مکان مناسبی برای ساخت کلنی و زاد و ولد سوسکهای فاضلابی همچنین هجوم جوندگان می باشد؛ در نتیجه نیاز به سمپاشی تخصصی احساس می شود،عملیات سمپاشی به عنوان آخرین روش مبارزه می باشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط، نظافت، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده، ضروری می باشد. ممکن است محل مورد نظر به دلیل قرار داشتن نوزادان سوسری در کپسول ها و وتخم دیگر حشرات ، همچنین دور بودن حشرات از محیط احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد.لازم به ذکر است ، از سمپاشی محل آلوده به آفات توسط افراد غیر متخصص خودداری نمایید، زیرا در صورت عدم رعایت نکات ایمنی سموم وارد محیط زیست و شده و منجر به آلودگی افراد و آب شده وموجب مسمومیت می شود.

 

                            

 

شرکت سمپاشی تک با استفاده از بی خطر ترین سموم بهداشتی و بکارگیری راهکارهای پیشرفته دفع آفات تلاش می کند که آرامش و آسایش خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

اقداماتی که پس از سمپاشی باید انجام شود :

1-    تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد.

2-    برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران موذی دریچه فاضلاب را بپوشانید.

3-    از آوردن وسایل اسقاطی و کهنه بلااستفاده درون پارکینگ و انبار ها جلوگیری کنید زیرا این وسایل محل تجمع آفات می باشد.

4-   در صورت نیاز به سمپاشی چند مرحله ای حتما اقدام به سمپاشی مجدد نمایید زیرا اگر آفات بصورت موقت از محل دور شده باشد یا به دلیل قرار داشتن در کپسول ها با سم تماس پیدا نکرده باشند با  سمپاشی مجدد آفات کاملا از بین خواهند رفت.