شرکت  سمپاشی تک؛ با بهره گیری از تجربه ی بیش از 12 سال،مفتخر به خدمت رسانی،با رویکرد بهبود بخشی به نحوه ی سمپاشی شده است. همچنین بالا بردن سطح کیفیت وتلاش برای دستیابی به متدهای پیشرفته درزمینه سمپاشی بهداشتی جزء اهداف این شرکت می باشد.  قابل ذکر است که شرکت سمپاشی تک با استفاده از کادر مجرب و متخصص طبق استاندارد های وزارت بهداشت وارد عمل شده و تلاش آن در جهت دفع آفات و جانوران موذی،خانگی،شهری و خدمت رسانی با قیمت مناسب به کلیه ادارت ،بیمارستان ها ،سازمانها و ... است.

شرکت سمپاشی تک با استفاده از بی خطر ترین سموم بهداشتی و بکارگیری راهکارهای پیشرفته دفع آفات تلاش می کند که آرامش و آسایش خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

بررسی اولیه محل توسط متخصصین رایگان صورت می گیرد

رویت اولیه رایگان ،توسط متخصصین ما از محدوده ی مورد نظر، برای تشخیص نوع آفات وجانوران موذی ؛ جهت بررسی مکان اختفاء و زاد و ولد حیوانات موذی ،آفات و ...صورت می گیرد.
لازم به ذکر است که روشهای کنترل آفات بطریق غیر شیمیایی بارها با شکست مواجه شده و نتایج به دست آمده نشان دهنده ی ،تاثیر سموم بهداشتی بر روی آفات است،که تنها راه علاج از بین رفتن حشرات و جانوران موذی می باشد.

استفاده از سموم نباتی و تایید نشده خطر سقط جنین،مشکلات پوستی،عصبی و تنفسی را افزایش می دهد.در نتیجه تنها راه از بین بردن آفات،سمپاشی توسط افراد کار آزموده است که با استفاده از سموم بهداشتی انجام می گیرد، سمومی که افراد از عطاری ها تهیه می کنند،سبب مقاوم شدن آفات نسبت به سموم می شود.


از بین بردن آفات توسط متخصصین سمپاشی تک ،با هدف حداکثر تاثیرو حداقل قیمت صورت می گیرد که مانع آسیب رسانی به انسان ،گیاهان و شرایط محیطی می شود.